På andre plass i Konradløpet

Kari-Anne Tryggestad Ryste kom på andre plass i Konradløpet (Foto frå arkivet; Barcelona maraton 2019)

Kari-Anne Tryggestad Ryste kom på andre plass i kvinneklassa då Konradløpet vart arrangert i Velledalen 1. mai. Kari-Anne deltek for Sunnylven IL

I alt 115 løparar var grytidleg klar til start i brukbart ver då det årvisse Konradløpet vart arrangert av idrettslaget i Velledalen 1. mai. Starten i trim –og konkurranseløpet går kvar år klokka 05.00, like tidleg som Konrad Brunstad brukte å legge ut på treningstur. Løpet er til minne om han som byrja å trene i eldre år.

I herreklassa vart det heimesiger ved Kjell Magnar Berli på 15.05, ei vinnartida noko bak løyperekorden til Ebrahim Abdulaziz, Strindheim IL, 13.30

Kvinneklassa vann Pernille Ibsen Lervåg på 18.18. Kari-Anne Tryggestad Ryste, Sunnylven IL vart nest best på 18.45. Løyperekorden i kvinnelassa tilhøyrer klubbveninne Kristine Hjellbakk Hole på 16.59. frå 2017.

Resultat 2019:

  1. Kjell Magnar Berli                            15.05
    2. Martin Hauge-Nilsen                   16.08
    3. Frode Nordstrand Mauren          16.30 (sterk Konrad-debut)
    4. Per Inge Bjørnestad                    16.36
    5. Jakob Fet Vindenes                    16.51
    6. Vegard Riksheim Tandstad         16.59
    7. Jesper Svensli                             17.24
    8. Simen Lyngstad                          17.28
    9. Nikolas Hay                                 17.38
    10. Henning Tandstad                    17.39
    11. Kjetil Fallingen                          17.42
    12. Jo Andre Tandstad                   17.44 (imponerande comeback)
    13. Sondre Grebstad                      17.44
    14. Fridtjof Fredriksen                     17.53
    15. Stijn De Smedt                          17.56 (belgisk rekord)
    16. Kristian Tynes                           18.02
    17. Odd Egil Vågsæter                   18.05
    18. Andreas Mosby Nakken           18.06 (slår Svein neste gong)
    19. Martin Flatabø Fet                    18.16
    20. Pernille Ibsen Lervåg                18.18 (beste kvinne)
    21. Mateusz Wojiech Oskiewicz     18.36 (polsk rekord)
    22. Ole Martin Korsnes                   18.41
    23. Sigbjørn Hoel                            18.43
    24. Kari-Anne Tryggestad Ryste     18.45 (nest beste kvinne)
    25. Frode Hoprekstad                     18.53
    26. Michal Sermet                           19.03 (god forbetring)
    27. Roger Vangen                           19.05
    28. Edvard Sve                                19.19
    29. Sivert Mosby Nakken                19.22
    30. Simret … (Eritrea)                     19.32 (stolvinnar)
    31. Robert Sve                                19.35
    32. Fride Tandstad                          19.35
    33. Marcus Mandal Bueide             19.44
    34. Kjell Eivind Holmen                  20.00
    35. Håkon Fedt                               20.03
    36. Eva Kokoo                                20.05
    37. Gry Bakke Payling                    20.06
    38. Mari Velle Ødegård                  20.13
    39. Liv Hilde Vågsæter                   20.21
    40. Odd Lennart Lien                     20.22
    41. Mateusz Balon                         20.35
    42. Sveinung Grebstad                  20.45
    43. Oddbjørn Brunstad                  20.50
    44. Elise Stette                               20.52
    45. Rigmor Opsvik                          21.02
    46. Marita Andreassen                  21.04
    47. Lilliann Kurseth                         21.08
    48. Kim Andre Midtlid                    21.10
    49. Vetle Fet Sortevik                    21.23
    50. Sander Bonesmo                     21.25
    51. Iris Øverland                             21.26
    52. Sharon Svendgård                    21.33
    53. Elias Bjerkan                             21.46
    54. Olai Pileberg Valderhaug          21.50
    55. Nina Lamo                                 22.02
    56. Lars Inge Sæther                      22.05
    57. Eldar Høidal                              22.13
    58. Inge Asbjørn Haugen               22.24
    59. Magnus Vik                              22.27
    60. Irene Mork                                22.35
    61. Harald Sandal                           22.38
    62. Rune Slenes                             22.40
    63. Inger Anne Brunstad                 22.48
    64. Mats Vangen                            22.52
    65. Marianne Bonesmo                  23.04
    66. Joen Schreijer                           23.18
    67. Tobias Ibsen Lervåg                 23.18
    68. Vilde Fet Ramsdal                    23.19
    69. Asgeir Tandstad                       23.31
    70. Camilla Tafjord                         23.37
    71. Glenn Harald Tafjord                23.37
    72. Anja Skram Eikrem                   23.43
    73. Anne Line Skrede Høidal         23.53
    74. Eldrid Myhre                             24.01
    75. Lindis O. Årdal                          24.01
    76. Noah Lefdalsnes Hole              24.06
    77. Nikolai Flatabø Fet                   24.07
    78. Jarle Konrad Fausa                  24.13
    79. Kjersti Ulset Lade                     24.43
    80.  Ildri Bøe                                    24.50
    81. Alf Petter Bøe                           24.51
    82. Ingunn Hole Hunnes                 24.55
    83. Bjørn Even Masdal                   25.07
    84. Malin Pålsson                           25.09
    85. Ola Vangen                              25.09
    86. Petter Sortevik                          25.11
    87. Jorunn Kvalsund Jarnes           25.13
    88. Aron Elias Nydahl                     25.15
    89. Torstein Rotevatn                    25.18
    90. Simen Løseth Brunstad           25.18
    91. Mathias Myrseth Heimstad      25.19
    92. Gina Rotevatn                          25.21
    93. Gudmund Rotevatn                  25.24
    94. Ann-Helen Hole                        25.28
    95. Hege Bårnes                            25.31
    96. Olve Hole Bjørneseth               25.35
    97. Torje Hole Bjørneseth              25.37
    98. Kasia Poddubiuk                      25.41
    99. Ingebjørg Jelle Lien                  25.59
    100. Malene Bjerkan                      25.59
    101. Eva Aasen                              26.00
    102. Anja-Helen Aure                     26.00
    103. Karl Egil Brunstad                   26.07
    104. Marit Værnes                          26.07
    105. Katinka Aure Tronstad            26.07
    106. Olaf Einar Øien                       26.24
    107. Eirik Fet Ramsdal                   26.29
    108. Elisabeth Bjerkan                   26.34
    109. Hege Nordang                        26.52
    110. Hanne Søvik                           26.52
    111. Renate Jenny Værnes           26.52
    112. Ea Nikoline Schreijer              27.00
    113. Sevrin Schreijer                      27.07
    114. Niek Schreijer                         27.07
    115. Myriam Van Wunsel                27.13

 

 

Fredrik Stadheim

Fredrik Stadheim

Fredrik Stadheim. epost: fredrik@hellesylt.info Telefon: 900 83 380